Teenused

Meile on tähtis, et Sinu soov saaks täidetud

Kooli lõpetamine? Firmapidu? Sünnipäev? Pulmad?
Teeme etendusi nii lastele kui täiskasvanutele. Leiame igale üritusele sobiva lahenduse. Oleme väga paindlikud oma teenustega.

Sinu üritus väärib parimat

Meie esinejatel on aastatepikkused kogemused. Etendused on põnevad ja ohutud. Kui Sinu jaoks on olulised emotsioonid, mida Sinu korraldatav üritus soovib pakkuda, siis me sobime hästi! Leiame just Sulle sobiva lahenduse.

Maagiline Teadusetendus

30 minutit • 185€

Maagiline Teadusetendus viib lapsed fantastilisse võlu- ja teadusmaailma, kus muudame võimatu võimalikuks. Kindlasti on eriline roll sünnipäevalapsel, kes saab lihtsamaid katseid esinejaga kaasa proovida.

Teadusshow


30 minutit • 245€

Viime pealtvaatajad imelisse värvide, mullide ja udu maailma. Kui Sul on vaja fantastiliselt silmapaistvat showd, kus on palju wau effekti, siis see on täpselt see mida sa otsid! Show lõpus saavad pealtvaatajad ise teha suuri ja väikesi mulle.

Lisateenused

Lapsed saavad nüüd ka ise käed külge panna ja midagi vahvat esinejaga kaasa teha. Esineja jälgib, et kõigil lastel on hea olla ja lõbus. Nüüd saab iga laps endale kingituse koju kaasa teha.

Mullitöötuba

20 minutes • 85€

Lapsed saavad kohapeal ise proovida hiigelmulle teha. Kes teeb kõige suurema mulli?

Meisterdamine

30 minutes • 85€

Lapsed ei jõua ära oodata kui nad ise midagi teha saavad. Nüüd on selleks võimalus! Meisterdame täpselt sellise beybladei nagu tahame või teeme hoopis spinneri?

Teeme Sinu ürituse unustamatuks, koos.

Räägi meile oma üritusest

Koostööpartnerid

Soovid meid oma üritusele?

Pakume ka erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. Saame esinemiskava üles ehitada kliendi täpsustuste kohaselt.